У ХУМСКОЈ БЛИСТАЈУ ОД СРЕЋЕ: Прорадила МАШИНА Садик - Бивши играч Партизана дао ХЕТ-ТРИК за пола сата (ВИДЕО)

03.01.2021. 21:12
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: Фото: Youtube printscreen/LaLiga СмартБанк

Нигеријац водио Алмерију до новог тријумфа.

Умар Садик води Алмерију ка елитном рангу Шпаније! Бивши нападач Партизана блиста у црвено-белом дресу, а у последњем мечу против Понферадине, високи Нигеријац је одиграо симултанку, постигавши хет-трик у року од 30 минута, за нову победу од - 3:1!

УПОЗОРЕЊЕ: Станојевићева јасна порука Суми и Nathu

МОНСТРУОЗНА БАНАНА, НБА УЛАЗИ И ТРОЈКЕ "СА ПАРКИНГА": Погледајте шта је радио Јарамаз у ДЕМОЛИРАЊУ Сплићана (ВИДЕО)

ИМАМО САМО ЧЕТИРИ БЕКА, НОВИЦА ЈЕ ИГРАО И ТРОЈКУ: Филиповски о повредама и тешкој победи у Сплиту

Овај податак може само да радује челнике Парног ваљка, који по договору два клуба, имају уносну премију од трансфера Нигеријца, када је из Хумске отишао на југ Шпаније.

Елем, Садик је већ у 2. минуту начео мрежу гостију, на додавање Акече, да би после само 19 минута удвостручио предност.

Овог пута асистент му је био бивши млади репрезентативац Србије и доскора члан португалског Шавеша Никола Мараш.

Коначно, у 29. минуту, Умар Садик је и трећи пут био прецизан, правом мајсторијом је донео убедљивих 3:0 Алмерији. Коментатор се посебно бавио трећим голом Нигеријца, пошто је могао да га постигне пет секунди раније.

Голман гостију Чурипи лоше је интервенисао, а Садик се на пет метара од гола нашао са лоптом у ногама. Могао је да је ћушне у гол, али се из никоме знаног разлога решио да крене да дрибла голмана који је буквално стајао и чекао да високи нападач шутне лопту у мрежу

Гости су до краја успели да постигну почасни гол преко Куроа у 83. минуту, искористивши бројчану предност на терену, пошто је Алмерија меч завршила са десеторицом. Наиме, 11 минута раније искључен је Серхио Акиеме.

Лепше половине фудбалера Партизана 2020/2021.