УМАЛО СЕНЗАЦИЈА У БОХУМУ: Бајерн се МУЧИО са друголигашем, али ПРЕОКРЕТОМ у последњих 10 минута прошао даље (ВИДЕО)

29.10.2019. 21:54
Bohum - Bajern Minhen
Бохум - Бајерн Минхен / Извор: Профимедиа

Баварци прошли уз доста мука.

Фудбалери Бајерна савладали су на гостовању Бохум са 2:1 (0:1) и пласирали се у осмину финала купа Немачке. Чета Ника Ковача губила је све до 83. минута када је Гнабри донео изједначење, а победу гостима обезбедио је Томас Милер голом у 89. минуту меча.

Звезда на ДРУГОМ месту у Европи, иза ње су Ливерпул, Ајакс, Јувентус... (ФОТО)

ПОЗНАТ ТАЧАН ТЕРМИН: Ево када Ноле излази на терен против Француза у Берсију

БОМБА ДАРКА ЛАЗОВИЋА! Верона СЛАВИ Србина којим им је донео победу (ВИДЕО)

Бохум је повео у 26. минуту аутоголом Дејвиса који можете погледати у видеу.

Ипак, од тада је уследила потпуна офанзива минхенског клуба која се исплатила тек у завршних десет минута меча. У 88. минуту Бохум је остао са играчем мање после директог црвеног картона који је зарадио Бела-Кочап.

Иначе, Нико Ковач није пуно ротирао играче на овом мечу. Бајерн је изашао са готово најјачом поставом, осим Левандовског који је одмарао у првом полувремену, али је већ у 46. минуту морао на терен.

Баварце у суботу очекује наставак такмичења у Бундеслиги где од 15:30 имају тешко гостовање Ајнтрахту у Франкфурту.

Погледајте како изгледа Кристина Штрбац, девојка Алексе Вукановића

ЕВРОЛИГА: Мицић САМ победио Звезду, црвено-бели преокренули, али су поново ПАЛИ... (ФОТО)

ПОСЛЕ ПОРАЗА У ИСТАНБУЛУ: Гавриловић ОТВОРИО душу и рекао шта је пресудило!

ЕВРОКУП: У Литванији су играли Партизанови ривали (ФОТО)

ЗВЕЗДАШИМА ПРЕКИПЕЛО НА ТВИТЕРУ: Од клуба ХИТНО траже ОВА два корака за СПАС сезоне (ФОТО)