ВЕЛИКАН У ТУНЕЛУ: Нови пораз Немачке, не помаже ни Нагелсман

22.11.2023. 09:13
Julijan Brant
Јулијан Брант / Извор: Профимедиа

Аустрија славила у Бечу.

Фудбалери Немачке доживели су други узастопни пораз у пријатељским мечевима, пошто су после Турске изгубили и од Аустрије која их је у Бечу победила резултатом 2:0.

БРУТАЛНИЈЕ НЕ МОЖЕ: Пендреци као штангле, бразилска полиција сурово пребила навијаче Аргентине (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)Tuča Brazil - Argentina

Познато свих 12 селекција учесница баража за пласман на Европско првенствоEvro 2024

Познато свих 12 селекција учесница баража за пласман на Европско првенство

ХАОС НА МАРАКАНИ: Жестока туча, Емилијано Мартинез ударао полицајце, Меси повлачио екипу и на крају Аргентина савладала Бразил (ВИДЕО)Tuča Brazil - Argentina

После серије лоших резултата пре два месеца смењен је селектор Ханси Флик, али ни долазак Јулијана Нагелсмана на клупу "Елфа" није много тога променио.

Головима фудбалера који играју у немачкој Бундеслиги Марсела Сабицера (Борусија Дортмунд) у 29. и Кристофа Баумгартнера (Лајпциг) у 73. минуту Аустрија је стигла до велике победе.

Немачка је од 49. минута играла са десеторицом пошто је Лирој Сане добио директан црвени картон.

Домаћин наредног Европског првенства је забележио пети пораз у последњих осам утакмица, а шести у последњих 10 што је један од најгорих периода у историји четвороструког светског и троструког европског првака.