HAOS NA MARAKANI: Žestoka tuča, Emilijano Martinez udarao policajce, Mesi povlačio ekipu i na kraju Argentina savladala Brazil (VIDEO)

22.11.2023. 08:18
Tuča Brazil - Argentina
Tuča Brazil - Argentina / Izvor: Profimedia

Drama na čuvenom stadionu.

Argentina je savladala kao gost Brazuila 1:0 (0:0) u utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo golom Nikolasa Otamendija u 63. minutu, ali je na čuvenoj “Marakani” bilo svega više od čistog fudbala.

ZAVRŠENE SU KVALIFIKACIJE ZA EVRO: Hrvati overili vizu za NemačkuLuke Modrić

ZAVRŠENE SU KVALIFIKACIJE ZA EVRO: Hrvati overili vizu za Nemačku

PAO JE LUKSEMBURG: Drulovićevi izabranici se "oprali" za poraz od EngleskeFudbalska reprezentacija Srbije - U21

PAO JE LUKSEMBURG: Drulovićevi izabranici se "oprali" za poraz od Engleske

Košmar Arde Turana! Prevaren za 13 miliona evra na banalan način: "Sav trud i novac, sve je nestalo..."Arda Turan

Utakmica arhi rivala je kasnila zbog tuče na tribinama, zbog koje je kpaiten “gaučosa” Lionel Mesi povukao ekipu sa terena.

Na delu tribine na kojem su bili smešteni gostujući navijači došlo je do tuče sa navijačima Brazila, intervenisala je oštro policija, pa se sve pretobriulo u žestok obračun u kojem je golman Argentine Emilijano Martinez čak udarao pripadnike organe reda.

Po povratku Aregntinaca na teren došlo je do svađe među igračima dve reprezentacije, pretilo je da će da dođe do fizičkog sukoba i na terenu, ali je utakmica, srećom, počela sa 30-ak minuta zakašnjenja.

U takvoj atmosferi bolje se snašao prvak sveta, koji je sačekao svoju šansu posle kornera u drugom delu igre. Sjajno je reagovao Otamendi i glavom doneo ključnu prednost “gaučosima”.

Novi incident dogodio se u 81. minutu kada je isključen Brazilac Žoelinton, pošto je Rodrigo De Pol odglumio da je primio udarac u glavu. Zanimljivo je da ni VAR nije promenio ovu odluku, pa je Brazil na kraju nastavio seriju loših rezultata, dok je Argentina duboko zakoračila ka Mundijalu, iako je tek trećina kvalifikacija...