КРАЈ ПАУНОВИЋЕВИХ НАДА: Нема више никакве шансе

25.04.2021. 15:17
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Збогом Премијер лиги за наредну сезону.

Рединг је играо нерешено са Свонсијем 2:2 у 44. колу Чемпионшипа и тако је изгубио све шансе да се нађе у плеј-офу за пласман у Премијер лигу наредне сезоне.

САДА ЈЕ ЈАСНО: Оснивачима СУПЕРЛИГЕ стижу КАЗНЕ! Има и оних који верују да је земља РАВНА плоча

БОМБА НА АПЕНИНИМА: Дел Пјеро поново у Јувентусу!

СЕРГЕЈ ДОБИЈА ДРУШТВО: Још један Србин СТИЖЕ у Лацио!

Рединг је водио од 31. минута и то после гола Меитеа.  Већ су тада почеле рачунице да би Рединг уз две победе у последња два кола могао на мала врата да уђе у плеј оф. Тада би Рединг заостајао за Свонсијем само пет бодова.

Финале Лига купа Енглеске доноси нам данас (17.30) окршај Манчестер Ситија и Тотенхема, где су Грађани велики фаворити - квота на кеца је 1,55, на двојку чак 6,25, а на GG3 2,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Сити - Тотенхем.

Ипак лабудови су дали два гола за преокрет и то преко Лава у 67, и Андреа Ајуа у 83. минуту.

Естевез је постигао гол за 2:2 за наду Редингу али је било ипак прекасно и на стадиону МАдејски је остало нерешено 2:2.

Рединг ће тако и наредне сезоне сигурно играти у Чемпионшипу, док ће Свонси уз Борнмут, Барнсли и Брентфорд играти у плеј-офу.