КАКВО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ВЕЋ НА ДЕБИЈУ: Пауновићев Рединг све решио у првом полувремену, БРИЉАНТНА ПОБЕДА (ВИДЕО)

12.09.2020. 18:11
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: МН Press

Одличан увод у сезону.

Вељко Пауновић је успешно започео свој пут у Енглеској. Пауновићев Рединг је изненађујуће славио на гостовању екипи Дерби Каунтија резултатом 0:2 и тако на најбољи начин отворио сезону.

ВРАЋА НАМ СЕ ПРИМЕРА: Реал први фаворит за круну, љутом Месију квота 2,80

СКОТ ПАРКЕР СВЕ ОБЈАСНИО: Ево због чега је Митровић меч почео на клупи (ФОТО)

МАМИЋ НА ИВИЦИ СУЗА ЗБОГ БЛАЖЕВИЋА: "До смрти ћу га волети!" Одговорио на незгодне Ћирове речи

Лукас Жоао је први погодио на мечу, играо се 40. минут када је савладао голмана домаћих Дејвида Маршала.

Повратнички деби Александра Станојевића на клупи Партизана и квота 1,15 на победу црно-белих. Погледајте и остале MOZZART квоте за меч Партизан – Рад.

Коначан резулат првог полувремена, али испоставило се и меча поставио је Ежарија у надокнади првог дела меча.

Иначе, на клупи Дербија седи још један чувени бивши фудбалер Филип Коку. Рединг следећи меч игра против Лутона 15. септембра.