ЗВЕЗДА ГАЗИ КРУШЕВЉАНЕ: Фалћинели ЕКСПРЕСНО пробио бедем Крушевљана, Иванић ДУПЛИРАО предност (ВИДЕО)

04.10.2020. 18:14
Dijego Falćineli, Dejan Stanković
Дијего Фалћинели, Дејан Станковић / Извор: МН Press

Црвено-бели фуриозно отворили меч.

Црвена звезда је маестрално отворила меч са Напретком и већ у првом минуту стигла до вођства у последњем мечу 10. кола Суперлиге Србије.

КАКАВ ПОЧЕТАК ЗВЕЗДЕ: Фалћинели донео експресно вођство! (УЖИВО)

ЛОШЕ ВЕСТИ НА МАРАКАНИ: Ривал Звезде у Лиги Европе послао УПОЗОРАВАЈУЋУ поруку Станковићевом тиму!

ЗВЕЗДА ИЗУВА ЧАРАПАНЕ: Станковић ПРОМЕШАО карте! Велике промене за Напредак! (САСТАВИ)

Играо се први минут, када је Дијего Фалћинели умакао одбрани, заобишао голмана Остојића и рутински затресао мрежу за вођство црвено-белих од 1:0.

Само осам минута касније, после асистенције Катаија, утрчао је Гајић и додао Мирку Иванићу, који је из близине лако удвостручио предност Станковићевог тима.

Сада је Станковићевим изабраницима олакшан посао да дођу до максималне 10. победе у исто толико кола домаћег шампионата.

Погледајте како изгледају лепше половине фудбалера Црвене звезде.