ЗВЕЗДА ПОНОВО УБАЦИЛА СТОТКУ: Црвено-бели УБЕДЉИВИ, Томић ротирао све играче (ФОТО)

02.09.2018. 19:36
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Ако се по јутру дан познаје...

Кошаркаши Црвене звезде одиграли још једну припремну утакмицу против Динамика и победили резултатом 100:63.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Мурињо може да одахне, Црвени ђаволи коначно победили (ФОТО)

УЗ ДЕЛИЈЕ СВЕ ЈЕ ДОСТИЖНО: Навијачи пожурите, Звезда је пустила у продају сезонске улазнице! (ФОТО)

Од самог почетка кошаркаши Звезде деловали су сигурно. Посебно су се истакли Регланд и Перпероглу који је постигао три тројке из четири покушаја. Иако без поена у првом полувремену Оџо је добро деловао на терену са Регландом, када је у пик игри константно правио вишак коју су саиграчи вешто користили. Тако су и прво полувреме завршили резултатом 60:34 са 10 убачених тројки из 18 покушаја.

И у другом полувремену виђена је добра игра наших кошаркаша. Тренер Томић је користио прилику да испроба разне тактичке варијанте. Свих 12 кошаркаша су уписали минуте и постигли поене. На утакмици нису наступали Давидовац и Ненадић, као и Мајк Цирбес због репрезентативних обавеза.

KK Црвена звезда: Регладн 10, Перпероглу 13, Ристић 8, Берон 10, Симанић 10, Фаје 7, Раданов 8, Лазић 3, Кешељ 8, Добрић 11, Оџо 5 и Човић7.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.