ЗВЕЗДАШИ ПРАТЕ ДЕШАВАЊА У ИТАЛИЈИ И ЕНГЛЕСКОЈ: Наполи није издржао налет Јувеа, Ливерпул није дозволио НОВИ пораз

29.09.2018. 20:25
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Реутерс

Играни мечеви Серије А и Премијер лиге.

У дербију 7. кола Серије А, Јувентус је као домаћин победио Наполи, резултатом 3:1. Екипа Карла Анћелотија је изненадила и већ у 10. минуту повела голом Дриса Мертенса, али се на изједначење није дуго чекало. После асистенције Кристијана Роналда, у стрелце се уписао и Марио Манџукић, у 26. минуту. Хрват је у 49. минуту обезбедио вођство, а коначан резултат је у 76. минуту поставио Леонардо Бонући. И тада је стрелац био Роналдо.

ЈЕДАН ГОЛ МУ ЈЕ ПОНИШТЕН: Звезда следеће недеље гостује Свецима, а Нејмар је расположен за ГОЛЧИНЕ (ВИДЕО)

СЕРИЈА А: Слободњак и Коларов - ДОБИТНА комбинација у дербију Рима, СМС-у покварен јубилеј (ВИДЕО ФОТО)

Захваљујући овом тријумфу, Бјанконери су задржали максималан учинак (седам од седам), али и побегли Наполију на шест бодова. Самим, тим можда је првак Италије направио важан корак у одбрани трона. Прошле сезоне, Наполи је такође био велики ривал.

Осим, Наполија, играо је и други противник Црвене звезде у Лиги шампиона. Ливерпул је у мечу Премијер лиге гостовао Челсију и било је 1:1. У 25. минуту стрелац је био Еден Азар, а занимљиво је да је Белгијанац дао гол Редсима и пре неколико дана (више прочитајте ОВДЕ). Гол за Ливерпул у 89. минуту дао је Денијели Стариџ који је такође био стрелац у мечу Лига купа.

Ливерпул је сада други са 19 бодова, а Челси трећи са 17. На првом месту је Манчестер сити са 19 бодова, али и бољом гол разликом.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.