ЗВЕЗДО, ПАЗИ СЕ: Шериф послао поруку УПОЗОРЕЊА црвено-белима! О њиховом ПОТЕЗУ бруји цела Молдавија

07.08.2021. 22:01
FK Šerif
ФК Шериф / Извор: МН Press

Невероватно.

Фудбалери Шерифа из Тираспоља декласирали су Динамо из Аута резултатом 7:1 у 5. колу првенства Молдавије.

ТРИ РАЗЛОГА ЗА СЛАВЉЕ: Србија напада нове медаље, а прилику да постанеш шампион – ИМАШ И ТИ!

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голубови ПРЕЛЕТЕЛИ Лучане! Двоструки стрелац СЛОМИО Младост, наставио да РЕШЕТА

НОВИ ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ: Испливало како је Балаков син доживео НЕСРЕЋУ у којој је погинуо!

НОВО ЛИЦЕ НА МАРАКАНИ: Потписао - лево крило ПАРАФИРАЛО уговор на четири године!

Колико се клуб из Тираспоља "оштри" за реванш против Црвене звезде у 3. колу квалификација за Лигу шампиона, сведочи податак да је у овај меч ушао са потпуно "другим тимом"!

Наиме, чак осморица фудбалера који су у Београду изборили 1:1 са српским прваком, нису били у конкуренцији за дуел са градским ривалом, којег су "почистили" са терена.

Попут Станковићевог избора против Напретка, најбољи клуб Молдавије је одмарао оне најбитније играче, па у протоколу нису били: Кристијано, Дуланто, Жулијен, Коловос, Тил, Траоре, Јансане, који су први звиждук слушали са клупе, а и поред тога је Шериф славио прилично лако.

У комбинацији није било ни голмана Атанасиадиса, а на терену су се нашли из београдског меча само Арболеда, Кастањеда и Адо.

Рафална паљба у првих 33 минута била је довољна да све реши до полувремена против Динама. Најпре Арболеда у 7. затим Даго у 26. као и Енрике у 33. минуту избушили су мрежу Аута.

После тога, посао је рутински приведен крају, а на терен је ушао и Јансане који је у 69. минуту повисио на 4:0. На 20 минута до краја пукла је и петарда, а стрелац је био Тил, да би Булат три минута постигао утешни гол за госте.

Још два гола у надокнади времена и седмица нејаком ривалу, за упозорење црвено-белима пред пут у Молдавију.

Подсетимо, Шериф ће у уторак (19) дочекати Звезду, а победник двомеча наставља такмичење у плеј-оф фази на путу ка Лиги шампиона. Ко буде славио у том дуелу, имаће обезбеђен директан пласман у Лигу Европе.