30.12.2020. 19:04
KK Borac
KK Борац / Извор: Фото: Борац/Душко Радишић

Одигран одложени меч четвртог кола.

Кошаркаши Морнара савладали су у Чачку Борац у одложеном мечу четвртог кола АБА лиге са 87:76 (24:18, 24:23, 21:12, 18:23) и тако остварили 10. тријумф у сезони.

ДА, МОГУЋЕ ЈЕ! Урош је одиграо тикет на казину и постао МИЛИОНЕР

ГРОБАРИ, СЕЋАТЕ ЛИ ГА СЕ: Кратко се задржао у Партизану! А сада је ПРИЗНАО оно што ће ОДУШЕВИТИ све навијаче

ФИЛИП ПЕТРУШЕВ У ДРЕСУ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Поставио слику и ПРЕКРШИО правило (ФОТО)

Тим Михаила Павићевића од старта је кренуо силовито и врло брзо стекао предност у првој четвртини, да би је успешно сачувао и у наставку, па су гости из Бара на полувремену имали вођство 48:41. Морнар је меч преломио у трећој деоници када је стекао двоцифрену предност коју више није исупустио до краја меча.

Испустио је Ливерпул у прошлом колу победу против ВБА на Енфилду, па ће гледати да вечерас (21.00) на гостовању Њукаслу поправи утисак. Квота на двојку је 1,35, док је дупла шанса 1X 3,15. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Њукасл – Ливерпул.

Најефикаснији у победничком тиму био је Џејком Пулен са 18 поена, док је Милко Бјелица постигао 13. У редовима Борца су само два играча имала двоцифрен учинак. Дерик Торнтон је псотигао 12 поена, а Ентони Смит два поена мање.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.