АБА ЛИГА: Пантери пали у Лакташима, Игокеа јака и без Рајта (ФОТО)

29.10.2017. 19:46
KK FMP
KK ФМП / Извор: Фото: АБА лига/Игокеа/Ненад Вуруна

Домаћи тим заслужено славио.

Игокеа је наставила да ниже одличне резултате у овој сезони. Тим из Лакташа није омео ни одлазак најбољег играча, Американца Дорела Рајта, а трећи тријумф у АБА лиги је забележен против ФМП 75:65 (23:16, 17:17, 18:14, 17:18).

ХИТ САЈМА: Милица Дабовић изазвала ЕУФОРИЈУ, говорила о порођају и повратку кошарци (ФОТО)

МИЈАИЛОВИЋ ДИРЕКТАН: Председник Партизана ОТВОРЕНО о дугу према Вујошевићу и гашењу клуба! (ФОТО)

Домаћи тим је још у првој четвртини јасно ставио гостима до знања да иде на сигурну победу. После прве деонице било је плус шест за Игокеу, која је предност задржала до полувремена, а у трећем периоду дошла и до двоцифреног вођства.

Vuk Radivojević
Вук Радивојевић / Извор: Фото: АБА лига/Игокеа/Ненад Вуруна

ФМП није успео да направи преокрет, а победнички тим су предводили Вук Радивојевић и Марко Љубичић са по 14 поена, Глоговац је уписао 11, а Рикић 10.

ДОБРА И ЛОША ВЕСТ ЗА ЗВЕЗДУ: Бамберг изгубио, али црвено-бели овог играча треба да се пазе (ФОТО)

У пораженој екипи Раданов је укњижио 16 поена, по 12 су забележили Оџо (9ск) и Филип Човић (6ас), а Стефан Пот 10.

Црвена звезда - МЗТ (18)

ТАБЕЛА: Будућност 4-1, Партизан 4-2, Цедевита 4-2, Црвена звезда 3-2, ФМП 3-3, Цибона 3-3, Морнар 3-3, Игокеа 3-3, Олимпија 2-3, МЗТ 2-3, Мега Бемакс 2-4, Задар 1-5.