БЕЗ МИЛОСТИ: Бостонов руки погодио ОСАМ тројки за шест минута (ВИДЕО)

16.10.2019. 15:52
Karsen Edvards
Карсен Едвардс / Извор: Реутерс

Феноменална партија.

Бостон Селтикси су савладали Кливленд Кавалирсе у припремној утакмици за нову НБА сезону резултатом 118:95 (27:19, 28:25, 39:33, 24:18), а главна звезда меча био је 33. пик са овогодишњег драфта Карсен Едвардс. Плејмејкер најторфејније франшизе у историји најјаче лиге на свету је у првој половини треће четвртине убацио осам тројки.

ЗВЕЗДА ГОСТУЈЕ МАКАБИЈУ: Томић причао о ИЗНЕНАЂЕЊУ у Тел Авиву, али и повреди Перпероглуа

ТО ЈЕ ТА ЕКИПА: Џок Лендејл ПОНОВО међу црно-белима (ФОТО)

ПАРТИЗАН И ЗВЕЗДА СЕ СЕЛЕ ИЗ АРЕНЕ: Ево где ће играти ВАЖНЕ МЕЧЕВЕ у Еврокупу и Евролиги

Едвардс је утакмицу завршио са 30 поена и три скока, а на паркету је провео нешто више од 20 минута. Он је укупно погодио девет шутева за три поена, из 15 покушаја, док је за два погодио једини шут који је упутио. Са линије пенала је имао половичан учинак, један од два.

У наставку погледајте Едвардсову маестралну игру са почетка другог полувремена.

Погледајте како изгледа бразилска MMA фајтерка Џојс Виера.

ОТВОРИО ДУШУ: Мицић о НАЈТЕЖИМ тренуцима и одлуци да остане у Кини упркос смрти мајке

ИМАО ЈЕ СТРАШАН МОТИВ: Пејџ је затрпао кош Ритаса, а онда открио шта га је покренуло