ЕВРОЛИГА: Фенер ПРОКОЦКАО победу! Ефес БЕЗ Мицића стигао до првог ТРИЈУМФА

21.10.2021. 23:17
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: Профимедиа

Мечеви петог кола.

Кошаркаши Реал Мадрида су у мечу петог кола Евролиге победили су Фенербахче 70:69 иако је гостујући тим имао и 11 поена предности.

ПРИДРУЖИ СЕ НАЈБОЉЕМ ONLINE КАЗИНУ И ПОКУПИ 30.000 РСД 500 РСД ОДМАХ

РЕВОЛУЦИЈА У ЕВРОПСКОЈ КОШАРЦИ: НБА прави СВОЈЕ такмичење на Старом континенту, Евролига одлази у историју

Екипа Александра Ђорђевића имала је три поена вишка на 42 секунде пре краја (66:69), али су Французи у редовима домаћег тима, најпре Фабијен Косер па Венсан Поаре са четири пенала донели преокрет свом тиму

Српски тренер је тражио тајм-аут на 11 секунди пре краја, нацртао је последњи напад, победу у рукама имао је Мериел Шејок, али није погодио шут за три поена.

Козер је био најефикаснији са 16 поена код поебдника, а двоцифрен је био још само Томас Ертел са 10.

Код Фенера је Нандо Де Коло дао 11, а један мање Јан Весели.

Српски репрезентативац Марко Гудурић добио је само пет минута и није постигао  кош, уз један скок и три изгубљене лопте.

Актуелни шампион Европе Анадолу Ефес остварио је прву победу у новој сезони Евролиге.

Они су на свом паркету савладао Уникс резултатом 71:68.

После уводна четири пораза, екипа Ергина Атамана је коначно уписала победу.

На утакмици није играо Василије Мицић због повреде, док је Филип Петрушев одиграо само три минута и уписао два поена.