ЕВРОЛИГА: Јарамаз ЗАМАЛО ХЕРОЈ! Славили Барса и Макаби

Овог четвртка одиграни су мечеви 23. кола Евролиге, у којима су, поред Олимпије из Милана која је савладала Црвену звезду, славили и Барселона и Макаби из Тел Авива.

ИВАНОВИЋ КРАЋИ НЕГО ИКАД: У две реченице истакао Звездин НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ!

ЗВЕЗДА ДОЖИВЕЛА НОВИ ПОРАЗ: Армани славио у Милану

ПАНИКА У БАЈЕРНУ: Тринкијери НАПУСТИО тим пред меч са Барселоном!

Кошаркаши Барселоне савладали су Бајерн резултатом 72:70, који је допутовао без тренера Андрее Тринкијера

Осим добре и убедљиве прве четвртине за Барселону, у наставку се гледа оегал готово кроз целу утакмицу. На полувремену је само пола коша предности за Барселону 34:33. У последњој четвртини у самом финишу Јарамаз је донео изједначење свом тиму са пет везаних поена, али ја на крају Хигинс успео даврати домаћима предност 25 секунди пред крај.

Најефикаснији у Барселони био је Миротић са 12 поена, Весели је уписао 10 поена уз девет скокова.

У Бајерну је Вајлер-Баб постигао 15, док је Јарамаз стигао до 12 поена.

Израелски Макаби је у гостима победио Валенсију 94:93.

После првих 10 минута оба тима била су прилично изједначена, али је онда Валенсија у наставку бриљирала, пре свега захваљујући шуту за три поена На полувремену водила је 10 разлике, при резултату 55:45.

Макаби је проиграо у наставку и режирао невероватан преокрет за водство на крају треће четвртине.

Наставила се драма у четвртом кварталу. Макаби је имао предност од седам поена,али је Валенсија са две тројке успела да стигне заостатак, међутим Болдвин је решио питање победника

Најбољи у домаћем тиму био је Харпер са  20 поена, Препелич је уписао 15, а Џонс и Прадиља 13.

Макабио је водио Болдвин са 19 поена, Колсон је остварио дабл-дабл учинак од 17 поена и 11 скокова, а исти број поена уписао је и Дибартоломео.