ЕВРОЛИГА: Обрадовић немоћан у Атини, црвено-бели повели у серији, Реал сигуран код куће

20.04.2022. 21:59
EL
ЕЛ / Извор: Фото: Еуролеагуе

Без много муке.

Кошаркаши Олимпијакоса дошли су до прве победе у плеј-оф серији против Монака пошто су славили 71:54.

У ПРАВО ВРЕМЕ: Потпис на Малом Калемегдану

(УЖИВО) ОСМИНА ФИНАЛА ЕВРОКУПА: Партизан - Бурса 53:60

Иако су играчи из француске Кнежевине добро почели и водили 15:8 после првих 10 минута, до краја меча нису имали решење за одбрану екипе из Пиреја.

Врло брзо су направили двоцифрену разлику, коју Монако није успевао да угрози током меча.
Серија 9:0 на старту треће деонице била је кљулна за читав дуел.

Код победника Мекисик и Принтезис су имали по 12 поена, Вокап 11. Код Монака по 10 су имали Вокап и Хол.

У другом мечу вечери Реал је у Мадриду савладао Макаби из Тел Авива са 84:74. Предност је такође стечена у првом полувремену, док су последње две четвртине биле егал.

Најефикаснији у Краљевском клубу био је Козер са 20, док је сито толико за Израелце убацио Вилбекин

Најновије вести из света кошарке погледајте ОВДЕ.