ЕВРОЛИГА ОВО НЕ ПАМТИ! Судије ПОКРАЛЕ Звезду! Оџу пет фаулова за осам минута, али то није КРАЈ! (ВИДЕО)

03.10.2019. 20:52
Panatinaikos - Crvena zvezda
Панатинаикос - Црвена звезда / Извор: Фото: Printscreen/Twitter/Euroleague

Невероватно.

Кошаркаши Црвене звезде и Панатинакоса завршили су прво полувреме утакмице у "ОАКА" арени где Зелени после 20 минута воде са 37:35. Међутим, оно што је обележило овај меч јесте судијски критеријуму према центру црвено-белих Мајклу Оџу, као и Џејмсу Гисту.

ГРМИ ОАКА АРЕНА: Навијачи приредили Гисту БРУТАЛАН дочек! Панатинаикос му дао вредан ПОКЛОН (ВИДЕО)

НЕСПОРЕДНО ПРЕД ДУЕЛ СА ЗВЕЗДОМ! Прослављени ТРЕНЕР пожелео срећу противнику црвено-белих! (ФОТО)

ШТА МУ НЕДОСТАЈЕ ИЗ АТИНЕ? Гист одјавио ПАО због Делија

Оџо је, што је невероватно, за само осам минута на паркету зарадио пет фаулова, а последњи прекршај који му је свиран био је благо рећи смешан. Са друге стране најбољи у редовима Звезде Џејмс Гист брзо је зарадио три фаулова, па је морао да прекине своју серију поена и скокова, јер је сео на клупу.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.