ГЛАВА НА ПАЊУ: Лука Дончић избегао нокаут КАМЕРОМ - Боби и друштво ЗАНЕМЕЛИ! (ВИДЕО)

29.07.2020. 08:31
Luka Dončić
Лука Дончић / Извор: Фото: Youtube Printscreen/WASPUT

Срећан крај.

Далас је савладао Филаделфију резултатом 118:115 после продужетка у последњој припремој утакмици уочи наставка НБА сезоне прекинуте средином марта због пандемије корона вируса.

МАКАБИ ЈЕ ШАМПИОН ИЗРАЕЛА: Син легенде Црвене звезде исписао историју!

МИЈАИЛОВИЋ ДИГАО ГЛАС: Мечеви Звезде и ФМП-а су пријатељски! Реагујте!

ОН ЈЕ ФЕТИШ ОД ИГРАЧА: Интелигенција, техника...Савршен пример југословенске кошарке! (ВИДЕО)

Јунак тријумфа Маверикса био је Лука Дончић. Словенац српског порекла је забележио 23 поена, седам скокова и шест асистенција, а већи проблем током меча имао је са камером него са ривалима.

Шта се заправо догодило? Дончић је у једном тренутку завршио поред аут линије у трци за лоптом, а док је био наслоњен на ограду ка њему је кренула покретна камера. Срећом, најбољи играч Даласа је у последњем секунду увидео одакле иде опасност, па је избегао болан судар, док су актери меча у неверици гледали шта се дешава, о чему најбоље сведочи реакција судије.

Српски центар Бобан Марјановић је за осам минута “уписао” три поена и шест скокова уз шут из игре 1/5, а са линије пенала 1/2.

Најефикаснији у Филаделфији је био Тобијас Херис са 28 поена уз 11 скокова.

“Револвераши” из Хјустона постигли су 137 пчоена у победи над Бостоном резултатом 137:112, а Џејмс Харден је убацио 35 поена, плус осам скокова и шест асистенција. Харден је погодио осам тројки из 13 покушаја. Шест играча Бостона је имало доцифрен кошгетерски учинак, а најефикаснији је био Грант Вилијамс са 15 поена.

НБА сезона се наставља 31. јула, а први меч Хјустон ће одиграти узправо против Даласа дан касније.

Погледајте како изгледа Анђела Маниташевић, бивша девојка Луке Јовића.

ТРИНКИ КРЕНУО У АКЦИЈУ: У Бајерн стигла бивша НБА звезда

ОБРАДОВИЋ НАПРАВИО ПЛАН: Познато кад почињу припреме Звезде и ко је следеће ПОЈАЧАЊЕ

НУЛА ПОЕНА - 23 МИНУТА: Катастрофа за Јокића на рестарту НБА лиге! Али о ОВОМ пасу ГРМИ САД - као РУКОМЕТ