ЈОВАНОВИЋ ЗНА УЗРОКЕ ПОРАЗА: Подбацили смо у ОВОМ делу игре

Кошаркаши Меге поражени су од Борца у 17. колу АБА лиге, а најзаслужнији за тријумф Чачана био је Радован Ђоковић, са две тројке у самом финишу.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,85, Ајакс 2,05, Сосиједад 1,75, Нигерија 1,65!

РАДОЊИЋ ПРЕД ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈУ: Требаће нам времена...

ЗВЕЗДИ ПРЕТИ БИВШИ ИГРАЧ: Даћемо све од себе да победимо црвено-беле

Тренер Београђана Владимир Јовановић анализирао је узроке пораза после меча.

– Очекивао сам да ћемо имати проблема. Још у најави овог меча сам рекао да ћемо највероватније имати недостатак енергије, чак сам поменуо и мотивацију, мада с обзиром на то колико смо млади то не би требало да представља проблем. У првом полувремену, поготово у првој четвртини, показали смо веома млаку игру, поготово у одбрани, а на то се надовезао и слабији напад и то је негде био тон којим смо обележили целу утакмицу - рекао је Јовановић, а потом наставио:

- У појединим тренуцима смо личили на тим, одиграли смо чвршће у одбрани и из тога имали лаке поена из контранапада, али ти периоди нису били превише дугачки да бисмо меч решили у нашу корист. Треба истаћи да је Борац у пресудним тренуцима добро шутирао, погађали су неке заиста тешке шутеве што им је на крају и донело тријумф. Честитам Борцу на заслуженој победи и желим им све најбоље у наставку сезоне - истакао је Владимир Јовановић.

Тренутно се Мега налази на 8. позицији са скором 7-8, једно место од плеј-офа, а главни конкуренти су јој Игокеа и Морнар, док у 18. колу гостују ФМП-у у Железнику.

Најновије вести о кошарци прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Мариа Кортизиа, супруга Пиетроса Сотироуа првотимца Лудогореца.