МАГИЈА КАКВА СЕ НЕ ПАМТИ: Тео за минут убацио седам поена! Ђорђевићев Виртус и даље НЕПОБЕДИВ!

17.11.2019. 21:35
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Профимедиа

Драма решена у продужецима.

Казнена експедиција из Болоње наставља да сеје страх у Палаканестру. Кошаркаши Виртуса забележили су и девету победу, у исто толико мечева италијанског првенства, пошто су после продужетка савладали Трст резултатом 89:85.

СЈАЈАН ГЕСТ: Вечити ривали су имали МОЋНУ поруку (ФОТО)

ФРКА У АРЕНИ: Туча међу навијачима Партизана! (ВИДЕО)

ЛАВИЦЕ СУ ПОНИЗИЛЕ АЛБАНКЕ: Маринине речи ОДУШЕВИЋЕ сваког Србина!

Јунак тријумфа био је српски плеј Милош Теодосић. Капитен Орлова је погодио одлучујућа слободна бацања која су Виртусу донела продужетак (72:72). Треба рећи да је Трст играо много боље на почетку меча, па је на полувремену имао огромних 13 (48:35). У другом делу изабраници Александра Ђорђевића додали су гас и постепено смањивали заостатак.

У продужецима, Тео је погодио из игре за 82:81, а одмах у следећем нападу и за три поена, што је домаћину донело испоставило недостижних 85:81. Ни ту се није зауставио сјајни организатор игре, који је још два поена убацио са линије за слободна бацања, постигавши седам кошева у последњем минуту!

У победничком тиму, уз раме српском асу био је Џулијан Гембл са 17 поена, Винс Хантер је додао 16 кошева, а Стефан Марковић седам поена. Код Трста најефикаснији је био Џон Елмор са 20 кошева.

Погледајте како изгледа пољска боксерка Ева Бродницка.

Увреде Гробара на рачун звездаша, тресла се Арена (ВИДЕО)