САША ПРОТИВ САШЕ: Обрадовић добрано надвисио Ђорђевића, Фенер убедљиво поражен пред Звезду

25.02.2022. 22:42
Monako
Монако / Извор: Фото: Еуролеагуе

Није било узбуђења.

Кошаркаши Монака везали су и другу победу у Евролиги. Изабраници Саше Обрадовића победили су Фенербахче који са клупе предводи Саша Ђорђевић 92:78 (19:20, 36:13, 20:22, 17:23).

НИСМО ДОЗВОЛИЛИ ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Орлови сигурни против Словачке у Београду

ЗВЕЗДАШИ У НЕВЕРИЦИ! АПСОЛУТНОЈ НЕВЕРИЦИ: Не могу да верују шта се десило против Панатинаикоса

ЗАВРШЕН ХИТАН САСТАНАК ЕВРОЛИГЕ! Нема кошарке у Русији, донете ТРИ ОДЛУКЕ

Пресудила је друга четвртина, у којој су домаћини декласирали тим са Босфора. Убацили су им чак 36 поена, а они само 13. Фенер је потом боље играо у трећем и четвртом периоду, али недовољно за преокрет.

Српски репрезентативац Марко Гудурић меч је завршио раније због пет личних грешака. Уписао је 18 поена.

Данило Анђушић је имао повреду десне ноге и провео је на терену само два минута, без учинка.

До победе су Монако предводили Дијало са 24 и Мотејунас са 18 поена. У пораженом саставу истакли су се Де Коло са 19 и са по 10 поена Бартел и Пјер.

Монако је на седмој позицији, док је Фенер на две победе од плеј офа.

Обрадовићеви момци у наредном колу гостују Барселони, а Фенер већ у недељу игра одложени меч против Црвене звезде.

Најновије вести из света кошарке можете наћи ОВДЕ.