НБА: Јокић ДОМИНИРАО кошгетерски против Лејкерса! Богданово полувреме из снова (ВИДЕО)

04.05.2021. 07:30
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Добра издања српских играча.

Српски кошаркаш Никола Јокић одиграо је још једну сјајну утакмици, али то није било довољно да Денвер избегне пораз од Лејкерса са 93:89. Јокић је био најефикаснији играч меча  са 32 постигнута поена уз 9 скокова и 5 асистенција.

ПОСЛЕ ЗВЕЗДИНЕ ПОБЕДЕ: У Морачи трилер три четвртине, на крају 9 (ФОТО)

ЗВАНИЧНО - ОДМАХ НА СТАРТУ ПЛЕЈ-ОФА: Американац продужио уговор на још годину дана

УПЛАШИО СЕ ЈОКИЋА? Леброн Џејмс одлучио да не игра против Денвера (ФОТО)

У тиму Денвера добри су био је Мајкл Портер са 19 постигнутих поена, а трећи Џавал Макги је удацио 10 кошева.

Победнички тим је предводио Антони Дејвис са 25 постигнутух поена уз 7 скокова и једну асистенцију.

Српски репрезентативац Богдан Богдановић одиграо је још једну одличну партију у победи Атланте над Портлндом са 123:114. Он је у првом полувремену постигао чак седам тројки, а меч завршио са 25 постигнутих поена уз три асистенције, три скока и две украдене лопте.

За само 17 минута првог полувремена убацио је чак 23 поена. Шутирао је седам од девет за три и стигао до личног рекорда НБА каријере по броју убачених тројки у прве две четвртине.