НБА: Кошмар Сакрамента, Богдановић се испромашивао као никад, Минесота славила после два продужетка

27.12.2019. 07:51
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Фото: Танјуг/АП

Узбуђења у Калифорнији.

Драма у Сакраменту, два продужетка и пораз Кингса од Минесоте резултатом 105:104.

КАО БАРКЛИ! НБА Радуљица очарао Кинезе, прешао је игрицу! (ВИДЕО)

СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА ДЕРБИ КОЛА: Будућност у великом проблему пред окршај са Звездом!

ЈОКИЋ И ДРУШТВО ИМАЛИ СУ ШТА ДА ВИДЕ: На терену пораз, а на трибинама је беснела НЕВИЂЕНА туча (ВИДЕО)

Био је Сакраменто близу тријумфа у регуларном делу меча, али домаћин није искористио последњи напад и шут уз узвук сирене. Минесота је затим прокоцкала пет поена вишка у првом продужетку (95:90), али у другој надокнади је “на мишиће” очувала шест поена прености и на крају славила. Бади Хилд је имао шут за три који је вредео тријумфа, али је промашио, иако је могао да асистира Богдану Богдановићу који је чекао лопту за шут. Али, није је добио.

Богдановић је меч завршио са 19 поена, седам скокова и чак три рампе за 43 минута на паркету, уз врло лоше проценте – 8/28 из игре, 3/16 за три поена. Промашио је и оба слободна бацања и то у другом продужетку када се меч ломио, па је уследио и покоји звиждук са трибина.

Са друге стране, Немања Бјелица је за 16 минута убацио седам поена уз четири ухваћене лопте. Најефикаснији код Кингса је био Ришон Холмс са 20 поена плус 18 скокова.

Минесоту је до тријумфа предводио Џорџи Денг са 21 поеном и 15 скокова, Роберт Ковингтон је убацио 19, а Ендрју Вигинс 18 поена.

Сакраменто је тренутно на скору 12-19, док Минесота има победу мање и идентичан број пораза.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.

СРПСКА ГОЛ МАШИНА: Митровић цепа мреже и не прашта! Наставио је серију... (ВИДЕО)

МОЋНИ ЛИВЕРПУЛ: Редси РАЗБИЛИ Лисице! Титула је све ближа Енфилду (ФОТО)

ВАЗУРА ПОТВРДИО: Партизан ускоро добија ПОЈАЧАЊА! Ево ко потписује за црно-беле (ВИДЕО)