НЕМА ЈАНГА, НЕМА ВЕЗЕ: Богдановић избушио Милвоки, Атланта изједначила у серији (ВИДЕО)

30.06.2021. 08:35
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Повреда Јаниса Адетокумпа.

Атланта Хокси могу и без повређеног Треј Јанга, јер ту је и Богдан Богдановић. Хокси су у четвртом мечу финала Истока релативно лако савладали Милвоки Баксе 110:88 и стигли до изједначења у серији на 2-2, вративши се потпуно серију после изгубљене друге и треће утакмице, а репрезентативац Србије са шест тројки избушио је одбрану Бакса.

НИЈЕ БИЛО ЛЕПО УОПШТЕ: Кокошков самокритичан после победе над Доминиканском Републиком

ЗВЕЗДА ОЗВАНИЧИЛА ТРАНСФЕР: Американац ОБУКАО црвено-бели дрес!

СТИГАО ИТАЛИЈАН: Кокошков добио појачање у Фенербахчеу (ФОТО)

Добро је Атланта почела четврти меч, брзо стекла и двоцифрено вођство које је Милвоки до краја четвртине потпуно успео да анулира. Нису се сломили Хокси, у другој деоници су поново успели да изграде двоцифрену предност, али овог пута нису допустили Милвокију да се врати. У другом полувремену је наставила Атланта са одличном игром када је успела да дође и до максималне предност од 25 поена и затим сачува то вођство и стигне до тријумфа. Можда је Милвоки и могао да покуша повратак у меч, али је у трећој четвртини Јанис Адетокумпо напустио игру због повреде и није се враћа на паркет.

Најефикаснији у Атланти био је Лу Виијамс са 21 поеном, док је Богдановић постигао поен мање погодивши шест тројки из 14 покушаја уз три скока, пет асистенција и четири украдене лопте. Џру Холидеј предводио је Милвоки са 19 постигнутих поена, док је Крис Мидлтон додао 16.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.