ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ВЕЧИТЕ! Луди меч у БАРУ, невероватан преокрет! Навијач улетео на паркет

02.11.2019. 20:13
Mornar - Cedevita
Морнар - Цедевита / Извор: Фото: printscreen/Twitter/Aba Лига

Гори Тополица.

Кошаркаши Морнара из Бара савладали су у дворани "Тополица" екипу Цедевита Олмпије са 77:70 (15:22, 14:20, 27:14, 21:14) после великог преокрета. Ово је први пораз тима из Љубљана у оквиру АБА лиге, а Партизан, односно Црвена звезда, покушаће да тријумфима у овом колу приђу Зеленима на табели регионалног такмичења. Утакмицу је иначе обележио и инцидент када је навијач домаћег тима насрнуо на играча гостију Милера Мекинтајера, након чега је уследио прекид. Срећом, није било озбиљнијих последица.

РЕЧИ КОЈЕ КИДАЈУ СРЦЕ: Навијачи Интера на чистом СРПСКОМ ЈЕЗИКУ послали ПОРУКУ Михи! (ФОТО)

ЗАВРШНИЦА СЕЗОНЕ У ШВЕДСКОЈ ЗА ИНФАРКТ: Нови шампион дошао до титуле после 0:2 на полувремену (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити и Ливерпул направили у финишу до ПРЕОКРЕТА, наставља се борба за титулу!

Цедевита Олимпија газила је Морнар током првог полувремена и у једном тренутку водила и са плус 15, међутим, у наставку игре гости су потпуно стали препустили тиму Михајла Павићевића да после великог преокрета слави и оствари свој трећи тријумф у АБА лиги ове сезоне.

Морнар је до нове победе предводио сјајни Пулен са 17 кошева, док је на другој страни Милер Мекинтаер убацио 14 кошева.