ОВО ЈЕ МАЛО КО ОЧЕКИВАО: Партизану стигле сјајне вести из Француске

06.11.2019. 22:30
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Изненађење.

Кошаркаши Лиможа славили су над Тофашом резултатом 91:82 у шестом колу Еврокупа. Француски тим је пре почетка овог кола имао само једну победу и у госте им је дошла неугодна екипа Тофаша са скором од 3:2 и жељом да сустигне Венецију која је на другом месту са четири победе.

ОГЛАСИО СЕ ПАРТИЗАН: Бел није прошао медицинске прегледе

НЕОЧЕКИВАНО: Бивши капитен Партизана добио ОТКАЗ!

ЗАГОРАЦ ИСКРЕН ПОСЛЕ ПОРАЗА: Потпуно заслужено су нас победили

Од самог старта се видело да је Лимож врло мотивисан и да имају на уму само једну ствар – победу. Убацили су 30 поена у првој четвртини и наговестили резултатску "катастрофу".

До полувремена се та предност претворила у двоцифрену, па се на "велики одмор" отишло са резултатом 49:38 у корист Лиможа. По повратку на паркет, турски тим се мало "опасуљио", смањили су грешке и четвртину приписали себи.

Имали су само наду у последњем кварталу, али је Лимож и то угасио. Додали су гас када је то било најпотребније, па су успели да забележе победу број два и остану у трци за другу фазу, притом додатно закомпликовавши ситуацију у групи Б.

Семаж Кристон је поново бриљирао са 19 поена, Уго Инверници је постигао 16, а Брајан Конклин 15. У редовима Тофаша, Мет Лоџески је подсетио на своје славне дане са 21 поеном, док га је Семи Мехија испратио са 17 поена.

ПОЛИЦИЈА ИНТЕРВЕНИСАЛА: Због њих су уведене ВАНДРЕДНЕ мере испред Маракане! (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН ОДРАДИО ПРВИ ТРЕНИНГ НА ОСТРВУ: Енглез питао Саву о РАСИЗМУ! Одговор тренера Партизана ЗАПУШИО му је уста!

КАД ГА ЈЕ ВИДЕО НИЈЕ МУ БИЛО ДОБРО: Покетино доживео ШОК чим је КРОЧИО на Маракану (ВИДЕО)