ПАРТИЈА ЗА СВА ВРЕМЕНА: Бивши плеј Звезде и Партизана УНИШТИО Реал (ВИДЕО)

16.12.2018. 19:28
Aleksandar Cvetković
Александар Цветковић / Извор: МН Press

Мадриђани избегли катастрофу.

Фењераш АЦБ лиге Бреоган "разбио" је шпанског шампиона Реал са 84:71, с тим да тај резултат не осликава довољно колико је у ствари мадридски великан био лош. Запажену ролу у Бреогановом тиму имао је Александар Цветковић, некадашњи плеј Црвене звезде и Партизана, са 10 поена, три скока и четири асистенције.

МУКЕ ПРЕД ДОЛАЗАК У БЕОГРАД: Турк Телеком стиже на ноге Партизану после тешког меча у шампионату (ФОТО)

САЛЕТОВ ПОГЛЕД У БУДУЋНОСТ: Овај КВАРТЕТ ће ПРЕДВОДИТИ Србију! (ФОТО)

Просто је невероватно шта је себи Реал дозволио за 20 минута. У другој и трећој четвртини Бреоган, који је у досадашњих 11 кола остварио само две победе, обезбедио је себи предност од 24 поена разлике, пошто је то "полувреме" решио у своју корист са невероватних 50:26. У трећој и четвртој деоници по 25:13 за Бреоган, па је у неколико наврата било и плус 23 за екипу нашег Александра Цветковића.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.