ПОБЕДА КОЈА НАЈВИШЕ ОДГОВАРА ПАРТИЗАНУ: Петрушев у ПОСЛЕДЊОЈ СЕКУДНИ срушио Борац!

28.02.2021. 14:15
Filip Petrušev
Филип Петрушев / Извор: МН Press

Нови трилер Меге.

Кошаркаши Меге поново су након трилер завршнице уписали победу. Овога пута савладали су екипу Борца из Чачка резултатом 86:84. Јунак меча је Филип Петрушев који је у последњој секунди погодио за победу.

HAPPY ХОУР ЈЕ СТИГАО - ПОЗОВИ МЕРИДИАН АГЕНТА И ОСВОЈИ БОНУС

САДА И ОВО: Још лоших вести за Партизан пред меч у Еврокупу

БРИГЕ У ПАРТИЗАНУ ПРЕД ВАЖАН МЕЧ ЕВРОКУПА: Загорцу противнички играч ПАО НА ГЛАВУ (ВИДЕО)

Од самог почетка Мега је имала предност у односу на Чачане које није служио шут, добро је београдски тим играо одбрану, па је после десет минута игре било 28:13.

Апсолутно идентичан учинак имају на Велодрому, а Лион је сада у много бољој форми, па се двојка плаћа дербију кола у Француској (21.00) плаћа са 1,76. Погледајте све Mozzart квоте за меч Олимпик Марсељ – Олимпик Лион.

Ипак екипа Меге је испустила велику предност. После тројке Момирова имали су  16 у трећој деоници, а онда је кренула серија Борца.

Милетић је решетао, Чарапић је везао две тројке, очас посла се предност домаћина отопила.

Почетком последње деонице је Борац прешао у предност након нове тројке сјајног Чарапића који је био изузетно расположен за шут за три поена, али је на другој страни Симоновић са две тројке вратио предност Меги.

У последњем минуту је Мега имала 2, али је Борац са линије за слободна бацања изједначио резултат. Последњи напад је имала Мега, Смит је водио лопту и послао сјајну асистенцију Петрушеву који погађа за победу.

У овом дуелу istaklli су се Симоновић са 28 поена, Петрушев са 6, Момиров и Смит су имали по 11.

На другој страни Милетић 24, Чарапић 17.

Ова победа претопласиране Меге највише одговара београдском Партизану који је синоћ поражен од стране екипе Задра. Након пораза Борца мале су шансе да након Приморске из АБА лиге 1 испадну и црно-бели који тренутно заузимају седму позицију на табели.

Погледајте како изгледа Беатрис, сестра близнакиња канадске тенисерке Ежени Бушар