ПРЕД ЗВЕЗДУ: Дарушафака одиграла НЕВЕРОВАТНУ утакмицу, у центру пажње бивши партизановци (ФОТО)

02.04.2017. 16:56
KK Darušafaka
KK Дарушафака / Извор: МН Press

Турски клуб у петак дочекује црвено-беле.

Дарушафака је пред евролигашки меч долуке против Црвене звезде одиграла невероватну утакмицу у којој је као гост славила 94: 93 против Истанбул Башакшехира иако су изабраници Дејвида Блата у једном тренутку бли у минусу од чак 21 поен. Пре само неколико дана Дарушафака је добила Бамберг у Евролиги после продужетка, а "више среће него памети" имала је и у домаћем шампионату пред дуел против Звезде у мечу који ће одлучивати у пласману у ТОП 8 фазу Евролиге.

БОМБА: Тренер ВЕЧИТОГ ривала преузима ЦРНО-БЕЛЕ (ФОТО)

ТИТУЛА: Познат је НОВИ ПОТЕНЦИЈАЛНИ ривал ПРВАКУ Србије у квалификацијама за Лигу шампиона (ФОТО)

КАКВА ХРАБРОСТ: Девојка направила НЕЗАПАМЋЕН потез и ОПЧИНИЛА овог ФУДБАЛЕРА (ФОТО)

Домаћин је на полувремену водио са18 поен а разлике, потом имао и 21 поен вишка,  па је деловало да је  већ после 20 минута решио питање победника. Ипак, Дарушафака се није предавала, прво је спустила разлику испод 10 поена почетком последње четвртине, а у наставку изрежирала велики преокрет. Најефикаснији у редовима победничког састава био је Бредли Вонамејкер са 29 поена, а пратили су га Вил Клајбурн са 18 и Скоти Вилбекин са 16. Шон Арманд био је најбољи појединац у екипи Истанбула са 24 поена, а бивши кошаркаш Партизана Ђорђе Гагић је убацио 15 поена, а један више је имао Јака Клобучар, такође бивши члам Партизана.

НИКАД ВИШЕ ПСОВКИ: Нинковић брутално ИЗВРЕЂАО навијача Партизана, а споменуо је и крађу титуле (ВИДЕО)