ПРЕКИПЕЛО ИМ: Навијачи ПОСТРОЈИЛИ играче после новог пораза (ВИДЕО)

08.11.2021. 12:26
KK Žalgiris
KK Жалгирис / Извор: Профимедиа

Ређају неуспехе.

Кошаркаши Жалгириса морали су да се суочи са својим навијачима након још једног разочаравајућег резултата. После осам узастопних пораза у Евролиги, изгубили су први пут и у шампионату Литваније, и то од највећег конкурента Ритаса 84:75.

ШТА ВОЗИ МВП? Јокић купио БРУТАЛАН ауто за 330.000 долара! (ФОТО)

НБА: Ратници немилосрдно ГАЗЕ, Вориорси су НАЈБОЉИ тим лиге! Бјелица НЕПОГРЕШИВ (ВИДЕО)

ДОБРЕ ВЕСТИ: Андора поражена пред долазак Партизана

Међутим, навијаче је посебно погодила немоћ тима у дербију код куће, јер је Ритас имао чак 24 поена предности у првом полувремену (46:22).

Главна навијачка група је због тога напустила трибине минут пре краја утакмице како би сачекала играче у тунелу.

- Волимо вас, али морате да се концентришете - поручио је између осталог један навијач играчима Жалгириса.

Иако је играчима сигурно било непријатно, можда странцима у тиму чак и застрашујуће, навијачи Жалгириса нису пресрели тим како би им претили или заплашили.

Напротив, нашли су се с њима очи у очи како би им пренели како се осећају и пре свега пружили подршку и охрабрили их после серије лоших резултата.