РЕКОРДЕРИ НА КОЛЕНИМА: Заустављен СТРАШАН низ Саше Обрадовића!

03.02.2018. 16:46
Saša Obradović
Саша Обрадовић / Извор: МН Press

Подвиг.

Свему дође крај, па и непобедивости кошаркаша Локомотиве из Кубана. Изабраници Саше Обрадовића до гостовања у Саратову имали су 26 узастопних победа у свим такмичењима! А онда, положили оружје пред играчима Автодора (93:90), и то на какав начин!

ЕВРОЛИГА: Рубит МВП 21. кола, Јанковић најбољи блокер

ЧАНАК: Надамо се плеј-офу све док постоји шанса

СВЕ ЈЕ ЈАСНО: Зна се кад ће Боби дебитовати за Клиперсе

Само девет секунди пре краја меча, домаћи су извели аут, лопта је дошла Максиму Шелекету, који није био ни планиран за овај меч, али се принудно нашао на терену, и тројком са звуком сирене израстао у хероја клуба у граду на Волги.

Тако је Автодор успео да уради, оно што пре њих није пошло за много славнијим кошаркашким екипама попут: ЦСКА, Химкија, Зенита, Билбаоа, немачке Албе, Нижњија из Новгорода, Партизана, подгоричке Будућности, Цедевите...

Обрадовићева чета је изгубила практично добијен меч. Водила је Локомотива на полувремену са, чинило се недостижних 13 поена (56:43), на почетку другог полувремена вођство је отишло на невероватних 17 разлике (60:43).

Упорност домаћину исплатила се у финишу трећег периода, у последњих 10 минута Саратов је ушао на само четири поена заостатка (73:69), да би грогираног ривала дотукао у последњој деоници на спектакуларан начин.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.