ВЕЛИКА ПОБЕДА: Кокошков ПРЕУЗЕО тим и водио га до ЗНАЧАЈНОГ тријумфа (ВИДЕО)

04.03.2020. 09:05
Igor Kokoškov
Игор Кокошков / Извор: Профимедиа

Необичан меч.

Кошаркаши Сакраменто Кингса настављају борбу за плеј-оф. Рано јутрос по средњеевроспком времену савладали су уз доста потешкоћа Вашингтон са 133:126, али екипа из главног града Калифорније је водила на полувремену 76:49 и изгледало је да неће имати проблема.

ШОК: Јокић ИЗГУБИО од најгоре франшизе у НБА! Магични Богдан РАЗБИО Визардсе (ВИДЕО)

НОВАК НИЈЕ ОДГОВОРИО ЈАНИЦИ: Костелићева је то морала ПРОКОМЕНТАРИСАТИ

Alen Hadrović, Maja Marković
Ален Хадровић, Маја Марковић / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Zadruga Official

Ипак, у трећој деоници је Вашингтон кренуо јако и тада је нервозни тренер Сакрамента Лук Волтон хтео да се обрачуна са судијама и заслужено је искључен при резултату 82:74 за Сакраменто, а до краја је било нешто више од 18 минута.

Игор Кокошков је тада преузео тим, али у последњу деоницу се ушло у резултатском егалу (95:95). Ипак, појачали су Богдан и друштво и до краја стигли до врло важне победе која их и даље оставља у борби за пласман међу осам најбољих тимова на Западу које одлазе у доигравање.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.