ЖОЦ ПОКОРИО АТИНУ! Ево шта је рекао после победе на месту где је његово име највише скандирано

03.11.2022. 22:53
Željko Obradović
Жељко Обрадовић / Извор: МН Press

Кратко и јасно.

Кошаркаши Партизана савлдали су у Атини екипу Панатинаикоса са 91:89 у мечу 6. кола Евролиге. Жељко Обрадовић тако је нанео пораз свом бившем клубу и утишао ОАКА арени која му је много пута скандирала.

ЧИНИЛО СЕ ДА ЋЕ БИТИ ЛАКО ПОСЛЕ ПРВИХ 20 МИНУТА: Партизан морао добро да се озноји за победу у Атини

ГРОБАРИ ЛИКУЈУ! Провоцирају Радоњића, неког дижу у небеса, али стрепе због осцилација

Најтрофејнији тренер Европе у изјави после меча био је јако кратак.

- Моји играчи остварили су битну победу. Били смо спремни за агресивну игру ривала. Ово је кошарка, очекивали смо другачију утакмицу у другом полувремену. Уз неколико непотрбено изгубљених лопти успели су да се врате у меч и отежају нам друго полувреме.