09.03.2020. 09:42
Crvena zvezda - FMP
Црвена звезда - ФМП / Извор: МН Press

Меч је на програму у 17 часова.

Кошаркаши Црвене звезде гостују у Железнику екипи ФМП-а (понедељак 17 часова) у оквиру 21. кола АБА лиге . Црвено-бели би победом над Пантерима и теоретски обезбедили пласман у плеј-оф АБА лиге.

ПАСПАЉ ДОКАЗАО ВЕЛИЧИНУ: Ова изјава о Партизану и Звезди ће се препричавати

АБА ЛИГА: Задар убедљив против Приморске

НБА: Бјелица недовољан за шампиона, Леброн и Дејвис су газде Лос Анђелеса (ВИДЕО)

Звездаши у овај меч улазе после серије нешто бољих игара и резултата. Изабраници Драгана Шакоте су прво савладали Цедевиту, а онда умало и изненадили Фенербахче у Истанбулу, да би прошлог четвртка једној од најбољих партија у Евролиги ове сезоне убедљиво савладали израелски Макаби.

Победом над Цедевитом, Звезда је практично обезбедила 3. место пред плеј-оф АБА лиге јер данас (17.00) гостује ФМП-у, тиму против којег је славила на последњих 25 мечева. Квота да ће црвено-бели победити с више од 11,5 поена разлике је 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ФМП - Звезда.

У првом делу сезоне АБА лиге, екипа ФМП-а је добро намучила црвено-беле. Имали су гости из Железника и двоцифрену предност у последњој четвртини, али је тај меч ипак отишао у продужетак, а у додатних 5 минута боље се показао актуелни првак АБА лиге и славио резултатом 95:89. Најбољи појединац Звезде у тој утакмици био је Лорензо Браун са 25 поена, 7 асистенција и 5 скокова, док се код ФМП-а посебно истакао Улубај који је убацио 19 поена и уписао још 5 скокова и 4 асистенције.

Улаз на утакмице ФМП-а ове сезоне је бесплатан, а исто важи и ову утакмицу.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка Немање Недовића

КОМШИЈСКИ ДЕРБИ: Партизан за прво место, Мега за опстанак

БИТИ ИЛИ НЕ БИТИ ЗА ЉУБЉАНЧАНЕ: Цедевита Олимпија има ИМПЕРАТИВ победе уколико жели у плеј-оф