Аустрија прејака за Орлове, голман Србије дао гол

25.10.2019. 21:31
Mijajlo Marsenić
Мијајло Марсенић / Извор: МН Press

Меч је одигран у Грацу.

Рукометна репрезентација Србије поражена је од селекције Аустрије са 32:30 (18:16) у Грацу у првој контролној утакмици ове недеље. "Орлови" су били равноправан ривал домаћину наредног Европског првенства, али су пад концентрације и лоша реализација у последњих десет минута преломили утакмицу у корист Аустријанаца.

ДА ЛИ ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН ЗА ПЕНАЛ? Огласио се судијски експерт и ОТКЛОНИО све дилеме (ВИДЕО)

ПРЕМИНУЛА ЛЕГЕНДА БИВШЕ ЈУГЕ: Био је мајстор за слободњаке и веран само једном клубу

КАД ИЗБЕГНЕШ ФЕДЕРЕРА, А ИМАШ ПАКЛЕН ЖРЕБ: Ово је Новаков пут до титуле у Паризу

Од самог старта виђена је практично утакмица гол за гол, у којој су српски играчи у пар наврата били у предности. Тако је било у 19. минуту када је Богдан Радивојевић, најефикаснији у српском саставу са пет голова, довео Србију у предност 11:10, али и пар минута касније за 13:12.

Аустријанци су преломили меч у финишу када су у 58. минуту стигли до рекордних 4 – 30:26. Вања Илић је са два гола у последњих 30 секунди смањио на 31:30, али је Билик био прецизан у последњој секунди…

СРБИЈА: Цупара шест одбрана, Милосављев седам одбрана и гол, Радивојевић 5 (1), Марсенић 4, Зеленовић 2, Кукић 3, Обрадовић 2, Вујић 2, Н. Илић 4 (2), Пешић 2, Колаковић 1, В. Илић 3.

Репрезентација Србије одиграће у недељу контролни меч са селекцијом Словеније у Марибору (17.30 часова).

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса.

СУПЕРЛИГА: Змајеви били БЛИЗУ тријумфа у Крушевцу, па у финишу СТРЕПЕЛИ и за једним бодом

ПРЕСЕДАН: ФСС због НАМЕШТАЊА казнио ова два клуба ОДУЗИМАЊЕМ десет бодова!

ИСПЛИВАЛО: Богдановић не жели да остане у Кингсима, а познат је и РАЗЛОГ!

Заплакао због Делија, а одиграо један меч за Партизан – ево за кога навија Никола Миротић (ВИДЕО)

УПОЗОРЕЊЕ ПОЗНАТОГ ХИРУРГА: Енди иди у пензију, добићеш тровање крви