ДОМИНАЦИЈА У СИДНЕЈУ: После злата стигла и бронза на СП

Србија Данас/Тањуг
Dragan Ristić, Zdravko Savanović, Dejan Jokić
Драган Ристић, Здравко Савановић, Дејан Јокић / Извор: Форто: Стрељачки савез Србије

Ристић, Савановић и Јокић трећи у гађању малокалибарском пушком.

Репрезентација Србије у парастрељаштву освојила је бронзану медаљу екипно у гађању малокалибарском пушком из лежећег става на Светском првенству у Сиднеју.

БРАВО: Светско СРЕБРО за Кристину (ФОТО)

ЖЕТВА МЕДАЉА: Друго злато за Ристића на СП у Сиднеју

ПОСЛЕ 15 ГОДИНА: Торо Росо ће променити име тима

Српски трио у саставу Драган Ристић, који је истог дана дошао до злата у истој дисциплини, Здравко Савановић и Дејан Јокић завршио је као трећи, само два дана након што је одбранио титулу првака света ваздушном пушком из лежећег става.

Прво место освојила је Велика Британија са 1.829,7 кругова, друго Украјина са 1.828,1 упуцаним кругом, док је Србија имала 1.818,1.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Порта Жозеа Саа

ПОСЛЕ ЧЕТИРИ ДАНА У КОМИ: Преминуо амерички боксер од последица СТРАВИЧНОГ нокаута (ВИДЕО)

ИСТОРИЈА У НФЛ: Жена ће играти амерички фудбал! И то двострука олимпијска и светска шампионка!

ВЕЛИКИ УСПЕХ: Бронзана медаља за Србију на Светском првенству

ПРЕСЕДАН: Олимпијски маратон се НЕЋЕ одржати у Токију! Трка је премештена и са острва

ВАЊА ЈЕ ОПАСНА: Лепотица која може да ПРЕБИЈЕ сваког