ДРАМА У ДЕРБИЈУ: Победа после великог преокрета, пресудио један напад (ФОТО)

23.04.2017. 18:11
Derbi
Дерби / Извор: СД/илустрација

Утакмица оправдала очекивања.

Црвена звезда је после великог преокрета победила Партизан у дербију 4. кола лиге Рагби 13. У скоро карневалској атмосфери, Звезда је успела да се у потпуности реваншира за реми који је Партизан изборио у 1. колу (30:30) есејем у последњим секундама меча. Овога пута црвено-бели су у другом полувремену направили преокрет и стигли до победе која их је изједначила управо са вечитим ривалом на челу табеле. Од седам есеја Звезде, чак пет је постигао невероватни Рајко Трифуновић – његов последњи у 67. минуту као и есеј који је два минута касније поситгао Војислав Дедић одлучили су победника.

ХАОС У НОВОМ САДУ: Општа туча Срба и Црногораца (ВИДЕО)

ЛУКАВ КАО ЛИСИЦА: Бивши играч Партизана ПРВЕНЦЕМ донео победу свом тиму (ВИДЕО)

Ragbi
Рагби / Извор: Фото: Рагби 13 федерација Србије

УСРЕД БЕЛА ДАНА: Убијен зет звезде Бајерна (ФОТО)

Са друге стране Перо Маџаревић је био стрелац два есеја, док је одбрана црвено-белиј зауставила прошле сезоне најбољег стрелца лиге, Владимира Милутиновића без поена. Звезда је тако стигла до десете победе у међусобним дуелим, Партизан је пет пута тријумфовао, а већ помињани меч са почетка сезоне је за сада једини реми у 16 вечитих дербија.

Резултати 4. кола Група А: Раднички - Дорћол 18:12, Партизан - Црвена звезда 30:32.

ТАБЕЛА: Партизан 5, Црвена звезда 5, Раднички 4, Дорћол 2.

Парови 5. кола: Раднички – Партизан, Црвена звезда – Дорћол.

СТРАШАН УДАРАЦ ЗА БАРСЕЛОНУ: Каталонци ДЕСЕТКОВАНИ у Ел класику (ФОТО)