ДРАМА У ГРАЦУ: Србија после ВЕЛИКЕ борбе поражена од Црне Горе и ИСПАЛА са Европског првенства! (ВИДЕО)

11.01.2020. 19:52
Lazar Kukić
Лазар Кукић / Извор: МН Press

Друго коло групе А Европског шампионата.

Рукометна репрезентација Србије поражена је од Црне Горе у 2. колу групе А Европског првенства за рукометаше са 22:21 (11:10). Другим поразом у Грацу "Орлови" су остали без шансе за пролаз у другу фазу такмичења, па ће дуел са Хрватском у последњем колу бити без резултатског значаја за нашу селекцију, док ће се "Соколови" после првог тријумфа у историји на континенталним првенствима водити борбу са Белорусима за другу фазу.

НИСУ МОГЛИ БЕЗ ПРОВОКАЦИЈА: Црногорци против Србије у дресовима који имају везу са политиком

НОКАУТ У ГЛАВУ: Црногорац ИСКЉУЧЕН већ у другом минуту због БЕЗОБРАЗНОГ фаула! (ВИДЕО)

ТУМБАКОВИЋ ОТКРИО ТАЈНУ: Желим Бату Мирковића на клупи Србије!

Прво полувреме је обележила изузетно тврда и чврста игра на обе стране. Црногорци су предњачили са грубошћу на старту меча, а Стеван Вујовић је искључен већ у другом минуту када је због ударања по лицу Кукића зарадио директан црвени картон.

"Соколови" су константно имали предност, у неколико наврата и по три гола вишка (4:1, 6:3, 7:4), а средином првог дела Србија је везала готово седам минута без постигнутог гола. Ипак, до краја полувремена Србија се вратила и на велики одмор отишла је са заостатком од једног гола (11:10).

"Орлови" су много боље започели други део сусрета. Везали су два поготка одмах на старту другог полувремена, па је гол Сретеновића означио и преокрет за 12:11. Наша селекција је при резултату 13:13 направила нову мини серију од три постигнута гола, па је стигла до највећег вођства на утакмици (16:13) у 41. минуту.

Међутим, уследила је контра серија Црногораца од 4:0, па су на 13 минута пре краја опет прешли у вођство (17:16).

Подсетимо, раније данас Хрватска је убедљиво савладала Белорусију (31:23).

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Јована Бракочевић

МЕЧ ЗА ИСТОРИЈУ: Србија и Шпанија ИГРАЈУ за ПРВИ трофеј АТП купа! Ево када почиње дуел (ФОТО)

КРЕВЕТИ МОГУ ДА ИЗДРЖЕ 200 КИЛОГРАМА, ОРГАНИЗАТОРИ ОДЛУЧИЛИ: Нема групног с*кса у Токију (ФОТО)

УЖАС: Ајкула РАСТРГЛА фудбалера!