Србија ОСВОЈИЛА две медаље на КОНТИНЕНТАЛНОМ првенству

Србија Данас/Тањуг
Milica Mandić
Милица Мандић / Извор: Профимедиа

Сјајно.

Српски репрезентативци у теквондоу Милица Мандић и Махди Ходабахши освојили су данас сребрне медаље на Европском првенству у Софији.

ФЕНОМЕНАЛНО: Србија ОСВОЈИЛА бронзу

СТИЖЕ У СРБИЈУ: Један од најбољих ватерполиста света опет у Београду?

ИВАНА УПЛАШИЛА ПРИСУТНЕ НА ТРЕНИНГУ: После ПАДА уследила је НЕВЕРОВАТНА реакција! (ВИДЕО)

Атлетико је и даље први у Примери, али мора да се уозбиљи, ако не жели да изгуби титулу у финишу првенства. Вечерас (21.00) гостује Бетису, а квота на двојку је чак 2,50. С друге стране, квота на кеца, као и на икс, је 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бетис - Атлетико Мадрид.

Мандићева је у финалу изгубила од Ребеке Мекгован из Велике Британије са 20:14, и тако се окитила сребрном медаљом у категорији до 73 килограма.

У категорији до 87 килограма, Ходабахшију је у финалу противник био Јури Кирченко, а српски теквондиста је услед тешке повреде и из поштовања према противнику изашао на борилиште и такмичење завршио освајањем сребра.