ФИНАЛЕ ПЛЕЈ-ОФА СУПЕРЛИГЕ: Партизан ПРЕГАЗИО шампиона!

05.04.2021. 22:31
Bojan Janić i odbojkaši Partizana
Бојан Јанић и одбојкаши Партизана / Извор: МН Press

Убедљиво.

Одбојкаши Партизана победили су у другој утакмици финала плеј-офа Суперлиге Србије екипу Војводине у Београду са 3:1 (25:14, 18:25, 25:23, 25:23) и изједначили резултат у серији на 1:1.

НЕЗАПАМЋЕНА ТРАГЕДИЈА: Кик-боксер ПРЕМИНУО после првог ударца у рингу! Имао је само 25 година (ВИДЕО)

НОВИ СЕЛЕКТОР ЛАВИЦА САОПШТИО ПРЕЛИМИНАРНИ СПИСАК: Српкиње са ОВИМ играчицама НАПАДАЈУ Словачку

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО: Нгану ОБЈАВИО када ће бити РЕВАНШ са Миочићем!

Иако се чинило да ће српски шампион после убедљивог и експресног тријумфа у првом мечу, у Спенсу, рутински одбранити титулу, играчи у црно-белим дресовима нису тако мислили.

У потпуности су надиграли Новосађане, показавши да нису "залутали" у финале првенства Србије.

Партизан је од старта кренуо силовито, константно подизао предност на семафору и ekspresnno освојио први сет (25:14). Стекли су црно-бели почетну предност и могао се очекивати одговор Новосађана. Нису црно-бели задржали ниво игре из првог сета, Лале су то знале да искористе и релативно лако казниле Парни ваљак, освојивши први, испоставило се и једини сет.

Далеко већа борба и неизвесност виђени су у трећем и четвртом сету. Црно-бели су окренули ривала у завршници трећег сета, везали три поена и добрим сервисима дошли у ново вођство. Прва половина четвртог сета припала је гостима, да би се у наставку ситуација у потпуности окренула у корист домаћина. Играчи Партизана су били одлучнији и инспирисанији, а предњачио је сјајни Милан Пепић. Војводина је константно јурила предност домаћина, али није успела да је достигне.

Црно-беле је до прве победе у серији водио Милан Пепић, освојивши чак 33 поена. Лазар Мариновић је допринео тријумфу са 15, а Лазар Копривица са 12 поена. У пораженом саставу, најефикаснији је био Борис Буша са 17 поена, а један мање додао је Павле Перић. Трећи меч финала играће се 8. априла, у Новом Саду.

ПАРТИЗАН – ВОЈВОДИНА 3:1 (25:14, 18:25, 25:23, 25:23)

Судије: Томислав Поповић, Роберт Леко.

ПАРТИЗАН: Мандић, Арсеноски, Мариновић 15, Лекић 6, Копривица 12, Хузејровић, Јанковић 5, Сташевић, Младеновић, Цветковић, Петровић, Пепић 33, Мариновић, Јанић.

ВОЈВОДИНА: Симић 6, Брборић, Чубрило, Бајандић 12, Ковачевић 2, Негић, Машуловић 8, Бошњак, Буша 17, Благојевић, Пришић, Тодоровић 1, Рудић 1, Перић 16.

Погледајте како изгледа Мелоди Пењалвер, манекенка која се допада Нејмару.