ЛИГА ШАМПИОНА: Динамо немилосрдан против Звезде у Београду

27.03.2019. 22:49
Vaterpolisti Zvezde
Ватерполисти Звезде / Извор: МН Press

Црвено-бели и даље без победе.

Ватерполисти Црвене звезде билки су далеко од изненађења на домаћем терену у 11. колу групе А Лиге шампиона против московског Динама пошто су поражени са 8:17 (2:4, 2:4, 1:6, 3:3).

АПЕЛ ЗА СПАС: Партизан ЗОВЕ навијаче на УТАКМИЦУ која ЖИВОТ значи! Гробари ПОМОЗИТЕ. Сад или Никад (ФОТО)

ОКАЧИЛА МАЈИЦУ О КЛИН: Ники напустила РВАЊЕ! Упражњено звање НАЈВЕЋЕ ПОПРСЈЕ међу кечеркама (ФОТО)

НАЈБОЉА СКИЈАШИЦА НА СВЕТУ: Шифринова ОБОЖАВА нашег тенисера, а ИДОЛ јој је ОН (ФОТО)

Црвено-бели су успевали да озбиљнији отпор пруже само на старту меча, али је убрзо до изражаја квалитет Динама. Брзо су Руси стигли до предности од 4:1, а до полувремена је њихова предност нарасла на четири гола разлике. Питање победника решено је у трећој четвртини коју је Динамо добио са 6:1, а Звезда је само успела да у последњој четвртини одигра нерешено.

ДА ЛИ ЋЕ ГА ОВО НАТЕРАТИ ДА СЕ ВРАТИ? Мекгрегор се пензионисао, а онда му је Хабиб поручио ОВО (ФОТО)

Динамо је предводио Гаврило Суботић са четири гола, док су по три поготка постигли Душко Пијетловић и Игор Бичков. Далеко најбољи у Звзеди би оје Душан Васић са четири гола, док је три постигао Вељко Танкосић.

Погледајте како изгледа Наталија Илић, девојка српског репрезентативца Сергеја Милинковић-Савића