НЕ МИРИШЕ НА ДОБРО: Нови УБЕДЉИВ пораз Орлова!

05.01.2020. 16:58
Nenad Peruničić
Ненад Перуничић / Извор: МН Press

Србија у проблемима пред Европско првенство.

Рукометна репрезентација Србије доживела је нови убедљив пораз на припремама за Европско првенство. Овог пута бољи од Орлова били су Норвежани резултатом 38:28 (16:16), а пре два дана су са још већом разликом изгубили од Француске (више прочитајте ОВДЕ).

ПЕРУНИЧИЋ МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАБРИНУТ: Дебакл Орлова у провери пред Европско првенство

Шпанци савладали ОСЛАБЉЕНУ Србију

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ОИ: Французи максимални против Орлова

Изабраници Ненада Перуничића су одиграли јако добро прво полувреме и знатно су поправили утисак у односу на меч са Французима. Утакмица је почела серијом Норвежана 7:2, али су Орлови до полувремена успели да дођу до изједначења, па је резултат после првих пола сата игре био 16:16.

Ипак, у другом полувремену су Норвежани показали зашто су вицешампиони света и константно су увећавали предност, а голове су неретко постизали и са играчем мање. На крају су потпуно заслужено дошли до победе од 38:28, а репрезентацији Србије остаје да покуша да пронађе начин да игра против најбољих.

Погледајте како изгледа Андреа Сасу, девојка Андрее Јанонеа.

ПРОБЛЕМИ ЗА КОКОШКОВА: Репрезентативац Србије повредио колено, чека га пауза

ПРЕ 73 ГОДИНЕ ОДИГРАН ЈЕ ПРВИ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Хет-трик, аутогол, црвени картон и то све на МИНУС 19 уз кошаву

ГРОБАРИ ГА ЧЕКАЈУ: Ово је потврда да је Ловерњ на излазним вратима Фенера!

ОТИШАО ЈЕ МАРКО МАРИН: Ево ко ће бити НОВИ КАПИТЕН Црвене звезде

ОДЈЕКНУЛА БОМБА: Динамо жели Садика!