ПАРТИЗАН ЈЕ ПОНОВО ПАО: Звезда трећи пут у сезони савладала вечитог ривала

03.03.2021. 21:35
Nikola Rađen
Никола Рађен / Извор: МН Press

Код победника Вукићевић и Танкосић били су најефикаснији са по три гола, док је на другој страни Вергара постигао два поготка.

У вечитом дербију ватерполо Суперлиге Црвена звезда је као гост савладала Партизан 11:8 и тако потврдила доминацију у односу на црно-белог ривала ове сезоне. Наиме, ово је црвено-белима трећа победа над изабраницима Милоша Королије.

ПРЕМИЈЕРА ИГРЕ КОЈА ЈЕ ОСВОЈИЛА СВЕТ – Забавите се и ОСВОЈИТЕ НОВАЦ ПОКЛОН

НАВИЈАЧИ НА ОЛИМПИЈСКИМ ИГРАМА: Влада Јапана је јасна по том питању

ТУГА: Преминуо најпознатији коментатор Јуриј Розанов у 59. години!

У овом мечу било је и најмање неизвесности. Партизан је повео само стартних 1:0 голом Бараћа. Звезда је преокренула резултата, а до краја четвртине црно-бели су изједначили.

Ипак, у наредне две четвртине Звезда је постигла пет, а није примила ниједан гол и ту практично решила питање победника. На крају је дошло до опуштања, па је Партизан постигао чак шест голова, али није успео озбиљније да угрози победу вечитог ривала.

Код победника Вукићевић и Танкосић били су најефикаснији са по три гола, док је на другој страни Вергара постигао два гола.

Црвена звезда је избила, бар на кратко, на друго место табеле са 25 бодова, три мање од лидера Нови Београд и један више од Радничког, уз утакмицу више. Партизан је шести са 12 бодова.