СВЕТСКА ЛИГА: Делфини СИЛНИ на старту (ФОТО)

20.06.2017. 16:54
Andrija Prlainović
Андрија Прлаиновић / Извор: МН Press

У среду дуел против Италије.

Ватерполо репрезентација Србије успешно су започели одбрану титулу Светске лиге. Екипа Дејана Савића је на турниру у Рузи, предграђу Москве победила Казахстан у првој утакмици групе А. Резултат је био 15:7. За среду је заказан дуел са Италијанима који ће касније играти са Сједињеним Америчким Државама.

Замонашио се, а после 12 година је видео Сашу Илића! Ево шта је монах из Сопоћана рекао легенди Партизана

ПРОБЛЕМИ ЗА МИЛОЈЕВИЋА: Звезда ОСТАЈЕ без ВАЖНОГ играча! (ФОТО)

Већ на почетку меча, Србија је трасирала пут ка победи, пошто је прва четвртина завршена резултатом 3:0. Стрелци су били Ћук, Пијетловић и Суботић, да би се на полувреме отишло са предношћу нашег тима од 9:4. У другој деоници, Прлаиновић је дао два голе, а по један Фииповић, Алексић, Митровић и Драшовић. До краја меча, предност је рутински oddržavana, а коначан резултат је био 15:7. Највише голова дао је Душко Пијетловић - три.

Ова утакмица била је посебна по једном детаљу, а то је 100. утакмица Саве Ранђеловића у националном тиму. Слављеник се међутим није уписао у стрелце.

- Прва утакмица и лака победа. Имали смо јак тренинг и теретану уочи сусрета. Ипак испунили смо задатак и тријумфовали. Прелепо је играти у оваквом базену. Предиван лични осећај са стотом утакмицом. Сутра је нови противник и сигурно је да је Италија  тежак ривал. Познајемо се добро и против њих никада није било лако - рекао је Ранђеловић.

ПОБЕДА ЈЕ ИМПЕРАТИВ: Лалатовић се одлучио за ОВЕ МОМКЕ против Македоније (САСТАВИ)

Србија - Казахстан 15:7 (3:0, 6:4, 3:2,3:1)

БАЗЕН: Дворац водених спортова Рузи