ЧЕЛЕНЏЕР МИЛАН: Ђере отишао у полуфинале

29.06.2018. 15:07
Laslo Đere
Ласло Ђере / Извор: Профимедиа

Српски тенисер славио у два сета.

Ласло Ђере успео је да се пласира у полуфинале челенџера у Милану пошто је са 2:0 (6:4, 6:4) савладао Португалца Жоаа Домингеша за 102 минута игре. Противник Шереа у полуфиналу биће победник меча између Тима Де Бакера и Андрее Арнаболдија.

ОДРЖАН ВИМБЛДОНСКИ ЖРЕБ: Новак креће са Тенисом, следи ПАКАО до финала са Федерером (ФОТО)

МЕКИНРО О ФАВОРИТИМА НА ВИМБЛДОНУ: Ако Новак ПРОНАЂЕ онај ЖАР... (ФОТО)

У прва три гема виђени су брејкови, а Домигеш jew водио са 2:1. Ђере је у осмом гему коначно успео да врати и други брејк и дође до изједначења, да би у 10. гему трећим брејком дошао до првог сета.

ПОМАЛО НЕОЧЕКИВАНА ОДЛУКА: Новак изненадио фанове ОНИМ што је саопштио (ФОТО)

Иста ситуација је виђена и на старту другог сета пошто су играчи разменили по брејк, али је потом свако успевао да задржи свој сервис. Тако је било све до 10. гема када је Ђере поново дочекао шансу и још једном направио бреј за освајање другог сета и победу.

Све најновије вести са Мондијала у Русији можете да прочитате ОВДЕ.