ČELENDŽER MILAN: Đere otišao u polufinale

29.06.2018. 15:07
Laslo Đere
Laslo Đere / Izvor: Profimedia

Srpski teniser slavio u dva seta.

Laslo Đere uspeo je da se plasira u polufinale čelendžera u Milanu pošto je sa 2:0 (6:4, 6:4) savladao Portugalca Žoaa Domingeša za 102 minuta igre. Protivnik Šerea u polufinalu biće pobednik meča između Tima De Bakera i Andree Arnaboldija.

ODRŽAN VIMBLDONSKI ŽREB: Novak kreće sa Tenisom, sledi PAKAO do finala sa Federerom (FOTO)

MEKINRO O FAVORITIMA NA VIMBLDONU: Ako Novak PRONAĐE onaj ŽAR... (FOTO)

U prva tri gema viđeni su brejkovi, a Domigeš jew vodio sa 2:1. Đere je u osmom gemu konačno uspeo da vrati i drugi brejk i dođe do izjednačenja, da bi u 10. gemu trećim brejkom došao do prvog seta.

POMALO NEOČEKIVANA ODLUKA: Novak iznenadio fanove ONIM što je saopštio (FOTO)

Ista situacija je viđena i na startu drugog seta pošto su igrači razmenili po brejk, ali je potom svako uspevao da zadrži svoj servis. Tako je bilo sve do 10. gema kada je Đere ponovo dočekao šansu i još jednom napravio brej za osvajanje drugog seta i pobedu.

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.