КРАЈИНОВИЋ НЕМОЋАН: Пропустио је ВЕЛИКУ ШАНСУ!

26.02.2020. 13:16
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: Профимедиа

Заустављен у другом колу.

Филип Крајиновић је у другом колу АТП мастерса у Дубаију преокретом над Жоа Соусом дошао до пласмана у друго коло. Данас је одиграо дуел са русом Андрејем Рубљовим где је после после освојеног брејка и сет лопте, изгубио први сет, а затим дозволио Русу да рутински приведе меч крају, без икаквог отпора.

АТП ДУБАИ: Новак испао у осмини финала!

РАФА ПРЕТИ НОВАКУ: Ево шта је потребно Ђоковићу да задржи трон АТП листе и после турнира у Дубаију!

КРАЈ КАРИЈЕРЕ? Нова ОПЕРАЦИЈА следи! Новаку отворена шанса да испише историју

На самом почетку меча Рубљов је одузео сервис и тако повео брејком, да би се Крајиновић експресно реванширао и вратио брејк. Како је меч одмицао српски тенисер је био на корак до освајања првог сета, при резултату 5:3 од тога га је делио само један поен. Кад оно, међутим, Рубљов је запуцао из својих оружја и моћног форхенда и вратио брејк који је затим и потврдио за изједначење у првом сету од 5:5.

Велики пад у игри српског играча дозволио је ривалу нови брејк и четврти освојени гем заредом. Први сет је завршен резултатом 7:5.

Изгледа да Филип Крајиновић, тренутно 33. тенисер света није могао да преболи шансе кој је малочас пропустио, те је у другом сету деловао јако расејано. Управо то је омогућило руском тенисеру да за само 27. минута игре у другом сету, дође до резултата 6:0 и пласмана у четврт-финале АТП турнира у Дубаију.

Погледајте како изгледа британска тенисерка Кети Батлер

ГОТОВО: Милојевић узео милионе и потписао за нови клуб!

ЗВЕЗДА ГОСТУЈЕ ИНЂИЈИ: Станковић промешао карте и направио ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ у шпицу (САСТАВИ)

ГРОБАРИ БЕСНИ, УПАЛИ НА ТРЕНИНГ ПАРТИЗАНА: Доста нам је ИЗГОВОРА, хоћемо да ГИНЕТЕ за ГРБ (ФОТО)