ОДИГРАО МЕЧ КАРИЈЕРЕ! Филип Крајиновић победио полуфиналисту Вимблдона (ФОТО)

31.10.2017. 18:53
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: Профимедиа

Српски тенисер се пласирао у четвртфинале Мастерса у Паризу.

Српски тенисер Филип Крајиновић одиграо је меч каријере, пошто је савладао Американца Сема Кверија, 13. на АТП листи 2:0, по сетовима 6:4, 6:4 на Мастерсу у Паризу и тако се пласирао у четвртфинале овог турнира.

ОНА ЈЕ У ГРАДУ: Ана Ивановић је објавила слику на Инстаграму и одушевила све (ФОТО)

КАКО СЕ САМО СЕТИЛА: Џеј Џеј је честитала фановима Ноћ вештица на тотално оригиналан начин (ФОТО)

Тренутно 77. тенисер света победио је Американца после само сат и девет минута игре. У првом сету је виђен само један брејк и то у петом гему, Крајиновић је успео да сачува предност па је сет завршен у његову корист – 6:4.

У другом је Квери, полуфиналиста овогодишњег Вимблдона, повео са 2:0, али је српски тенисер одмах узвратио и стигао до изједначења 2:2. Успео је потом наш тенисер да преокрене резултат и поведе са 4:2, пошто је други пут одузео сервис противнику. То му је било сасвим довољно да меч приведе крају и победи 13. тенисера света.

Следећи ривал биће му победник из меча Маут и Карењо Буста.

СЛИКА КОЈА НЕМА ЦЕНУ: Ноле је на Инстаграм поставио БРИЉАНТНУ фотку са Теом (ФОТО)