ПОЛУФИНАЛЕ ТУРНИРА У СОФИЈИ-АНТИПОЛИСУ: Прекид због кише, Крајиновић коначно завршио меч (ФОТО)

06.04.2019. 18:36
Filip Krajinović
Филип Крајиновић / Извор: Реутерс

У борби за финале.

Филип Крајиновић одиграо је одличан меч и убедљиво савладао Италијана Роберта Маркору са 2:0 у сетовима (6:2, 6:2).

СЈАЈНА ВЕСТ ЗА СРБИНА: Вајлд карта за Хјустон, Сангрен први ривал

АРГЕНТИНАЦ ОТКРИО: Ево о чему ћаска са Нолетом и Роџером! А зна се и зашто ПЛАЧЕ кад се нађе са Рафом!

ТИПСАРЕВИЋ НЕМА ДИЛЕМУ: Ђоковић је најбољи свих времена, открио и РАЗЛОГ (ФОТО)

Меч је трајао сат и једанаест минута, а после првог сета дошло је до прекида због кише, па се играло у дворанским условима што није пореметио нашег тенисера. Крајиновић је искористио тек шесту меч лопту и убедљивим резултатом поразио Маркору за пласман у финале.

Противник тенисера из Сомбора у завршној представи биће искусни Немац Дастин Браун, који је у првом полуфиналу победио много млађег сународника Рудолфа Молекера. Крајиновић је пласманом у финале освојио 55 АТП бодова и од понедељка ће поново бити у Топ 100. За тријумф у финалу добија се 90 бодова.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Келси Робинсон.