ДОКЛЕ ОВАКО: Огромна брука Партизана и Звезде! (ВИДЕО)

14.06.2014. 21:48 22:54
Opšta tuča na terenu tokom prve finalne utakmice finala plej-ofa KLS između Partizana i Crvene zvezde
Општа туча на терену током прве финалне утакмице финала плеј-офа КЛС између Партизана и Црвене звезде / Извор: Фото: МН Press

После готово једночасовног прекида због опште туче на терену, први меч финала плеј-офа КЛС требало би да буде настављен, пошто су испражњене трибине "Пионира".

Први финални меч финала плеј-офа Кошаркашке лиге Србије прекинут је почетком последње четвртине због опште туче на терену при резултату 69:64 за Црвену звезду.

Искључени су актери прекида Нелсон и Милутинов, као и обе клупе које су утрчале на терен приликом гужве. Међутим, Црвена звезда ће меч наставити са пет играча на паркету, док црно-бели у завршних осам минута улазе са четири играча.

Да подсетимо, прекид су иницинрали Демаркус Нелсон и Никола Милутинов који су се покошкали после досуђене пете личне грешке Давису Бертансу (након фаула у нападу), после чега су играчи обе екипе ушли у општу тучу. Настао је општи метеж у којем су зараћене стране морали да раздвајају и припадници Жандармерије.

У "Пиониру" је потом уследио прекид који је трајао готово пун сат. Екипа Црвене звезде повукла са паркета до наставка меча, а судијска тројка у договору са делегатом Милојковићем одлучила је да се трибине испразне пошто је током прекида много предмета полетело ка паркету. Најпре су халу напустили навијачи домаћег тима, док би потом то учинили и "гостујући" навијачи.

Пре овог прекида и екипа Партизана се повукла са паркета, незадовољна суђењем, односно досуђеном техничком грешком Давису Бертансу у трећој четвртини.